A ALTYAPI ve YOL HİZMETLERİ

KURUMSAL

Firmamız, her türlü altyapı, bunların mühendislik ve mimarlık hizmetleri, proje, plan, teknik hesapları ile fizibilitelerin yapımı, danışmanlık etüdü ve araştırma ile ilgili konular, personel ve araç temini, yol bakım onarım hizmetlerinin yapılması amacıyla kurulmuştur. Küresel bakış açımızı yerele uyumlandırarak ülkemizde ve farklı ülkelerde mevzuat ve işveren taleplerine göre çözümler üretip, tüm faaliyetlerimizi yasal mevzuatlara ve normlara uygun düzenlemeler ile profesyonel proje ekibimiz aracılığıyla müşterilerimizi çözüm ortağı olarak görüp taahhüt ettiğimiz işleri tamamlıyoruz.

İnşaat sektöründeki öncü firmalardan biri olup, kaliteli işler üretmek için çaba harcıyor kalıcı ve estetik olmasına özen gösteriyoruz.

Gerek iş yaptığımız kamu kurumları, gerek özel kurumlar ve tedarikçilerimizin beklentilerine uygun olarak projeleri geliştirip tamamlıyoruz.
MİSYON

Mühendisliğin bilim ile insan arasında bir köprü olduğu felsefesinden yola çıkarak, tüm faaliyet alanlarımıza kalite yönetimi ve AB standartlarını etkin bir şekilde yerleştirerek, hizmet etmekte olduğumuz ve aynı zamanda bir parçası olduğumuz topluma, çevreye zarar vermeyen ve mümkün olduğu kadar “Yeşil Enerji” misyonundan vazgeçmeyerek kaliteli ve dayanıklı yapılar kazandırmaktır. Bu çerçeve de şirketimiz ISO 9001’in ve ISO 14001’in gereklerine uygun olarak faaliyet göstermektedir.
VİZYON

Tüm faaliyetlerimizi yasal mevzuatlara ve normlara uygun düzenlemelerle, gerek iş yaptığımız kamu kurumları, gerek özel kurumlar ve tedarikçilerimizin beklentilerine uygun olmasını sağlayacağımızı ve bunun için gerekli tüm önlemleri alıp düzenlemeleri yapacağımızı taahhüt ederiz. Gerek yurt içinde gerek yurtdışında kalite ve istikrardan vazgeçmeden, projeler hedeflerimizin en ideal şekilde tamamlamak için gerekli olan tüm kaynakları tahsis edeceğimizden ve bu hedeflerin tüm çalışanlarımız tarafından anlaşılmasını sağlayacağımıza taahhüt ediyoruz.