A ALTYAPI ve YOL HİZMETLERİ

PROJELER

Göçebe hayattan, yerleşik hayat düzenine geçen insanoğlu, ortak yaşam alanlarını organize edip, yaşanılabilir alanlar ortaya çıkarmak, toplumsal, kültürel ve ticari etkileşimin daha hızlı gelişebilmesi için ulaşımın önemi kavramış, 18.yüzyılda buharlı makine ve ardından petrolün keşfi ile sanayi devriminin yaşanması ve kentlerin nüfusunun hızla artması, kentsel yaşamdaki ortak mekanların da artmasına neden olmuştur. Artık birarada yaşamaya ve ortak mekânları kullanmaya başlayan insan için sokaklarda yollarda çok önem kazanmıştır.

Fabrikaların kurulması toplu çalışma mekanları, gidiş-gelişler, trenin ve sonrada otomobilin ortaya çıkması yaşam biçimini değişirmiştir.

İşte bu değişen yaşam biçimini daha iyi bir standarda dönüştürdüğü, yaşam kalitesini arttırmak bir lüksten çok ihtiyaç haline gelmiştir. A kalite yapı - A kalite hizmet - A kalite şehircilik amacı ile kurulan firmamız öncelikli olarak bu sorumlulukların bilincindedir. Şirketimizin başlıca ideali yaşam alanlarının kalıcı ve estetik olması için kendine düşen sorumluluğu yerine getirmektir.

PROJELERİMİZ İLE İLGİLİ SİZİ ARAYALIM